Tel: 22 354 66 25
Kom. 571 266 250
Biuro sprzedaży pon-pt 900-1700
OAZA przy Włościańskiej na Żoliborzu

– inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie

 

PAŹDZIERNIK – MIESIĄC OTWARTYCH DRZWI I ATRAKCYJNYCH PROMOCJI

Zapraszamy do biura sprzedaży i na teren inwestycji na ul. Włościańską 29, niedaleko stacji metra Marymont (ok. 500m). Deweloper przygotował atrakcyjną ofertą skierowaną do osób poszukujących trzy i czteropokojowych mieszkań. W PAŹDZIERNIKU klienci mogą liczyć na:
strzałeczka2 atrakcyjne rabaty
strzałeczka2 zniżkę na miejsce postojowe

Sześciopiętrowa Oaza oferuje mieszkania o powierzchniach od 67 do 126 mkw., każde z balkonem lub/i loggią. W podziemnych kondygnacjach ulokowany jest dwupoziomowy garaż z miejscami postojowymi. Budynek jest wyposażony w cichobieżną windę a nowoczesne klatki schodowe zapewniają komfort i kameralny charakter inwestycji.

Osoby, które szukają wysokiego standardu mieszkaniowego w bliskiej odległości od centrum miasta oraz możliwości zamieszkania w otoczeniu licznych terenów zielonych, znajdą tu swoje miejsce.


23

Deweloper stawia na wysoką jakość i standard wykończenia mieszkań. W ofercie znajdziemy między innymi: wentylację mechaniczną, drzwi wejściowe antywłamaniowe z podwójnym zamkiem, trzyszybowe okna drewniane o podwyższonych normach akustycznych, wysokiej klasy wideomonitory dotykowe. Każdy apartament będzie wyposażony w nowy standard instalacji elektrycznej „SNG Home – Salon XXI wieku” umożliwiający sterowanie oświetleniem w salonie z możliwością rozbudowania w pozostałych pomieszczeniach. Lokale na trzech ostatnich kondygnacjach będą klimatyzowane. Dzięki kontroli dostępu (wejście, zjazd do garażu, śmietnik, rowerownia) i monitoringowi, mieszkańcy Oazy przy Włościańskiej będą czuć się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Ceny zaczynają się od 7 790 zł/m2.

​​Kolejnym atutem inwestycji jest bez wątpienia wyjątkowa lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji. W bezpośrednim sąsiedztwie Oazy znajduje się metro Marymont (500 metrów), linie tramwajowe i autobusowe (350 metrów).

Okolica obfituje w tereny zielone umożliwiające aktywny wypoczynek: Park Olszyna, Sady Żoliborskie, liczne punkty usługowo-handlowe, m.in. Galeria Żoliborz i Arkadia. Osoby preferujące zakupy zdrowej żywności znajdą nieopodal dobrze zaopatrzone targowisko oraz Halę Marymoncką. Najmłodsi mieszkańcy ucieszą się, gdyż tuż obok budynku znajduje się plac zabaw.

Bezpieczeństwo transakcji zakupu gwarantuje Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy prowadzony przez mBank.

Inwestycja realizowana jest ze środków własnych, nie jest obciążona kredytem.

Serdecznie zapraszamy!

Z biurem sprzedaży można kontaktować się telefonicznie pod numerami:

22 354 66 25 lub 571 266 250